Jak grać by wygrać? Zakłady bukmacherskie.

Jak grać by wygrywać zakłady bukmacherskie?

Dla fanów sportu bukmacherka to dodatkowa forma nie tylko zarabiania ale też rozrywki. Taka forma hazardu jest pełna adrenaliny i emocji. Wiele osób gra z głową aby stracić jak najmniej a zarobić jak najwięcej, Nic dziwnego ponieważ każdy grający ma na uwadze że może stracić cały swój dorobek.

Polscy bukmacherzy

STS – jest to spółka posiadająca swoją siedzibę w Katowicach. Odpowiada ona za prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie Polski. Powstała w 1997 roku. Jest to największa firma w Polsce zatrudniająca ponad 1500 osób. Co roku firma przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów, a liczba stałych jej klientów wynosi około 200 tys osób.

Fortuna zakłady bukmacherskie – przedsiębiorstwo mieszczące się w Polsce, które należy do fortuna Entertainment Group. Ten zakład działa na rynku od 1996 roku. 23 stycznia 2012 przedsiębiorstwo oficjalnie uzyskało od Ministra finansów zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce. Siedziba znajduje się w Cieszynie

Wiele osób twierdzi że określenie faworyta danego meczu nie jest trudne, jednak nie zawsze tak jest. Sport potrafi być niezwykle nieprzewidywalny, a na wynik może wpłynąć kilka czynników o, których możemy nie mieć pojęcia. Dochodzi do tego często że osoby obstawiający dany zakład są tak pewni swojego wyboru że przegrywają i to nawet nie małe pieniądze, Często zdarza się też że mase ludzi reklamuje się jako osoby oferujące gry hazardowe unikajmy bądź weryfikujemy takie osoby gdyż mogą być to oszuści.

Zakłady bukmacherskie – Bogaci, biedni, przegrani.

Jak typować zakłady bukmacherskie?

Jeśli nie wiem od czego zacząć poradnik pokazujący jak działa dany zakład bukmacherski to świetne rozwiązanie. Zacznijmy od samego początku po pierwsze zajmijmy się dyscypliną, którą się interesujemy. Im więcej wiemy na temat danego sportu tym łatwiej nam będzie obstawić poprawny wynik i wygrać więcej pieniędzy. Obstawiając w momencie gdy gra nasz ulubiony zespół zawsze sercem będziemy za nim nawet jeśli najlepszy zawodnik z tej drużyny ma kontuzje. Jednak zawsze obstawiając powinniśmy tak jak wcześniej wspomniałem robić to z głową. Lepiej obstawiać za mniejsze kwoty i zarabiać mało, ale jak to się mówi grosz do grosza i się na coś uzbiera niż przegrać wszystkie pieniądze. Nie możemy korzystać z bonusów gdzie więcej stracimy niż zarobimy, obstawiać drużynę gdzie wiemy że szansa przegranej jest duża. Niektóre zakłady przyciągają nas ofertą wygranej bez podatku na start jest to jedna z szansy na wygranie większych pieniędzy. Przed udziałem w promocji w danym zakładzie bukmacherskim powinniśmy przeczytaj regulamin takiego bonusu bo nie wszystko jest takie kolorowe jak to nam ktoś opowiada. Spotkałem się też z sytuacją że np gdy nie jesteśmy pełnoletni a nasz np. kolega jest to nie możemy być przy nim w momencie gdy obstawia on zakład. Moim zdaniem nikt nie powinien być obok osoby, która obstawia dany zakład ponieważ ktoś może podać informacje jaką drużyna była obstawiona i ktoś to wykorzysta i wygra przez to dany zakład.