Zakłady bukmacherskie: Skąd brać darmowe typy bukmacherskie?

Wielu graczy szuka darmowych typów, podpowiedzi, sugestii czy atrakcyjnych kursów, które wynaleźli inni gracze i są chętnie podzielić się tą wiedzą. W sieci jest parę miejsc, gdzie można rozejrzeć się za darmowymi typami bukmacherskimi, które często będą zwyczajnie sugestiami innych graczy.

Dedykowane grupy na Facebooku

Facebook wiele lat temu umożliwił tworzenie grup, czyli współczesnych for dyskusyjnych w najpopularniejszym medium społecznościowym świata. I tak powstały grupy miłośników psów, motoryzacji, gotowania, inwestowania na giełdzie czy właśnie grania u bukmacherów.
Na tego typu grupach gracze chętni chwalą się swoimi kuponami, typami czy ciekawymi kursami. Poddają je dyskusjom, szukają potwierdzenia lub zaprzeczenia swojej intuicji, czy wymieniają się poglądami, które często pełne są bardzo merytorycznych argumentów. Na tego typu grupach można często znaleźć nie tylko darmowe typy bukmacherskie, ale i inne spojrzenie na dane spotkanie.

Profile zakładów bukmacherskich

Profile zakładów bukmacherskich dostępne w mediach społecznościowych, to kopalnia pomysłów do obstawiania. Raz, że sam prowadzący profil często podaje swojej typy z kursami pod publiczną dyskusję, a dwa, że gracze sami w komentarzach rzucają swoje dodatkowe propozycje czy to w zakresie tej samej ligi, czy całkowicie zmieniają kierunek. W komentarzach tworzą się małe dyskusje i wymiany poglądów, z których można wywnioskować wiele ciekawych opinii, informacji i przede wszystkim typów bukmacherskich.

Ranking najlepszych bukmacherów

Strony oferujące darmowe i płatne typy

Internet pełny jest darmowych typów bukmacherskich. Czasem po prostu trzeba ich dobrze poszukać i uważać, by nie naciąć się na oszustów oferujących złote i pewne typy, za nie małe pieniądze. W sieci znajdziemy wiele stron, gdzie prezentowane zarówno darmowe typy jak i płatne, dostępne po wykupie abonamentu.

Tam, gdzie dzielą się za darmo typami, można częściej zaglądać i śledzić stronę. Jeżeli jednak darmowe typy i pokazowe trafione typy z super kursami są tylko przedsmakiem, który ukrywa płatne typy, lepiej z taką stroną dać sobie spokój. A już na pewno nie decydować się płacić.

P.s. jeżeli ktoś prezentuje w postach, jakie to super typy trafił z kursami rzędu 5-10 PLN to wiedz, że są one wyssane z czapy i napisane już po rozstrzygnięciu zdarzenia. Takie drobne oszustwa czasem publikowane z przestawioną datą wstecz.

Jak widać jest kilka sposobów na darmowe typy bukmacherskie, które oferuje Internet. Dlatego, zanim zaczniemy obstawiać w internetowych zakładach bukmacherskich, może warto poszukać ciekawych propozycji od innych graczy…