Zakłady bukmacherskie. Zalety internetowych zakładów bukmacherskich

Dzięki ustawie hazardowej z kwietnia 2017 roku, na polskim rynku mogło pojawić się coraz więcej legalnych zakładów bukmacherskich, oferujących swoje usługi przez Internet. Gra u bukmacherów online staje się coraz popularniejsza wśród graczy, powoli wypierając tradycyjne punkty stacjonarne. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że liczba punktów naziemnych w ostatnich 2-3 latach uległa zmniejszeniu.

Zalety internetowych zakładów bukmacherskich

Gra w internetowych zakładach bukmacherskich niesie ze sobą wiele korzyści i wygód, górując nad naziemnymi punktami, których jedynymi atutami, jakie im pozostały to:
• Możliwość spotkania znajomych w punkcie i miło spędzenia czasu,
• Odbiór wygranych w gotówce, co dla wielu wciąż jest kluczową kwestią.

W pozostałych aspektach odnośnie przeglądu oferty, godzin otwarcia czy choćby kontroli kuponu, wszystko wygodniejsze wydaje się być online.

Łatwiejszy przegląd oferty

Może 10 lat temu oferty bukmacherów były dość skromne i mieściły się na kilku do kilkunastu wydrukowanych stron, jednak bogactwo podgier oferowanych w ramach jednego zdarzenia spowodowało, że oferty znacząco się rozrosły. W tym momencie na spotkania w ramach jednej kolejki wybranej ligi, gracze mają do wyboru kilkaset możliwych do zawarcia zakładów. To wszystko sprawia, że przeglądanie wydrukowanej oferty jest jak kartkowanie kryminału. Bo z tak wielu kartek się ona potrafi składać, zwłaszcza w dni weekendowe.

Dużo prościej odbywa się to w Internecie, gdzie mamy czytelny rozkład spotkań danej ligi i jeżeli któreś nas szczególnie zainteresuje, to wystarczy rozwinąć opcję dodatkowych zakładów na to spotkanie. Każdy bukmacher ma inną kolejność tych podgier, ale już po kilku chwilach gracz połapie się, gdzie znajdzie to czego szuka. I będzie to szybciej niż na papierowych almanachu z punktu stacjonarnego.

Bonusy dla nowych graczy

W punkcie stacjonarnym możemy wejść i zagrać, o ile posiadamy ukończone 18-lat. Tyle. Gra w internetowych zakładach bukmacherskich z kolei wiąże się z założeniem konta gracza i zweryfikowaniem tożsamości. Niby odrobina więcej formalności, jednak w zamian jest przewidziana pewnego rodzaju rekompensata. Dla nowych graczy, bukmacher przygotował szereg atrakcyjnych bonusów powitalnych, dzięki którym mogą zwiększyć poziom kapitału na grę nawet o kilkaset złotych, a czasem i pomiędzy 1 000 a 2 000 PLN. Kwoty, że nie w kij dmuchał.

Sprawdź bonus powitalny od Fortuny
Sprawdź bonus powitalny od STS
Sprawdź bonus powitalny od LV BET
Sprawdź bonus powitalny od Superbet
Sprawdź bonus powitalny od Betfan
Sprawdź bonus powitalny od Totolotek

Całodobowa dostępność

Bukmacher online czynny jest całą dobę. Nie ma tutaj czegoś takiego jak godziny otwarcia. Nie usłyszymy słów, zaraz zamykamy. Nie ma kolejki do kasy i tupania nogą z myślą czy zdążę zagrać to spotkanie, co zaczyna się za 3 minuty. Nie ma irytacji na tego Janusza bukmacherki przed nami, który co chwilę coś wykreśla z kuponu, coś dodaje, miesza stawkami, sprawdza wygrane, a i jeszcze rzuca suchymi komentarzami.

U bukmachera internetowego wchodzimy na swoje konto gracza o dowolnej porze dnia i nocy. Typujemy kiedy chcemy i ile czasu chcemy. Tak jak lubimy – na leżąco, w toalecie, w wannie, przy śniadaniu, czekając na zamówiony obiad i jeszcze w wielu innych sytuacjach.

Możliwość obstawiania na komputerze oraz smartfonie

Punkty stacjonarne mają tę wadę, że trzeba do nich dotrzeć fizycznie. Tego problemu nie mamy grając internetowo. Za pomocą komputera czy dedykowanej aplikacji na smartfony dostępnej u zdecydowanej większości bukmacherów, możemy obstawiać nie tylko, kiedy chcemy, ale i gdzie chcemy. Wystarczy nam połączenie z siecią, co w dzisiejszym świecie jest standardem.

Bieżący podgląd kuponów

Grając online, na swoim koncie mamy łatwy dostęp do wszystkich zawartych zakładów. Na bieżąco możemy śledzić, które zostały oznaczone już jako wygrane, które są wciąż w grze, a które niestety okazały się być nietrafione. Podobnie jest z poszczególnymi spotkaniami na kuponach AKO czy KOMBI. Tam również natychmiast po zakończeniu spotkania, spotkanie jest zaznaczone według wyniku – trafione na zielono, pudło na czerwono. Wszystko wygodnie i czytelnie.

To oczywiście tylko kilka pozytywnych aspektów wyższości internetowych zakładów bukmacherskich nad tradycyjnymi punktami naziemnymi. Pewnie każdy by znalazł ich jeszcze parę. Wniosek jest jeden – bukmacherka całkowicie zmierza w stronę online.