Zakłady bukmacherskie. Dlaczego warto założyć konta w kilku zakładach bukmacherskich?

Wolny rynek pozwolił na szeroką ofertę ze strony zakładów bukmacherskich, które prześcigają się w swoich ofertach i bonusach, aby przyciągnąć jak najwięcej nowych graczy. Z drugiej strony mamy doświadczonych graczy, którzy często są związani tylko z jedną firmą – bo blisko, bo przyzwyczajenie, bo już znam układ oferty itp. Jeżeli jednak pragniemy jak najmocniej skorzystać z bonusów i postarać się ograć buka, trzeba działać szerzej.

Aby postarać się zwiększyć swoje profity za grę u bukmacherów, na początek warto założyć konta w kilku legalnych zakładach bukmacherskich, dostępnych w naszym kraju. Obecnie swoje usługi oferuje kilkanaście podmiotów drogą online i zaledwie 5-6 bukmacherów, posiadających punkty stacjonarne. Dlatego lepiej skupić się na grze przez sieć Internet.

Po nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku, jeden gracz może posiadać maksymalnie 7 kont. To oznacza, możliwość bycia klientem u 7 różnych bukmacherów, czyli można zgarnąć do 7 atrakcyjnych bonusów powitalnych. To już coś na dobry początek.

Co daje posiadanie konta gracza u kilku bukmacherów?

• Dostęp do zróżnicowanej oferty zakładów,
• Szansę aż na 7 bonusów powitalnych od pierwszej wpłaty czy pozostałych freebetów i innych dodatków dla nowych graczy,
• Możliwość gry po najwyższych rynkowych kursach,
• Dostęp do wielu promocji czy konkursów,
• Dostęp do wielu różnych streamingów TV z transmisjami sportowymi.

Samo posiadanie konta u bukmachera nie wiąże się z żadnymi opłatami, więc gracz nie traci absolutnie nic. Musi jedynie pilnować terminów związanych z obrotem środkami bonusowymi, gdyż czasem są one obarczony terminem ważności.

Zakłady bukmacherskie: Skąd brać darmowe typy bukmacherskie?

Zróżnicowana oferta

O ile każdy bukmacher posiada podstawową ofertę dotyczącą większości lig i spotkań, ewentualnie z różnymi kursami, o tyle już tzw. podgry, czyli dodatkowe zdarzenia odnośnie konkretnego spotkania (jak żółte kartki, rzuty rożne, strzelcy bramek) mogą być już całkowicie różnie u każdego z bukmacherów. Podobnie z zakładami live czy sportami wirtualnymi. Wiele kont rozwiązuje ten problem i pozwala obstawiać dokładnie to, co chce gracz.

Więcej bonusów

Więcej kont to szansa zgarnięcia większej liczby bonusów powitalnych i pozostałych dodatków oferowanych nowym graczom za założenie konta. Gdy przeliczymy wszystkie bonusy od pierwszej wpłaty, to okaże się, że możemy zgarnąć nawet parę tysięcy złotych gratis.

Sprawdź bonusy powitalne w wybranych zakładach bukmacherskich:

Superbet
Betfan
STS
Fortuna
Totolotek
e-Toto
LV BET

Najlepsze kursy

Nie jest tajemnicą, że na jedno spotkanie każdy bukmacher może mieć całkowicie inne kursy. Grają kupony SOLO, posiadanie kilku kont pozwoli na obstawienia zdarzenia z najlepszym rynkowym kursem. Kilka kont to także możliwość gry surebetami, które są gwarancją zysku (o ile potrafimy je odnaleźć).

Bierz udział w konkursach

Bukmacherzy często udostępniają swoim klientom różne konkursy z okazji większych wydarzeń sportowych. To okazja do zgarnięcia ciekawych bonusów, freebetów czy środków na dalszą grę. Im więcej kont tym większe szanse na wygrane. Prawda?

Czy warto założyć konta w kilku zakładach bukmacherskich?

Zdecydowanie tak. Kilka kont w różnych zakładach bukmacherskich to legalne i w pełni darmowe rozwiązanie, które wiąże się z szeregiem wspomnianych korzyści.

1 komentarz w temacie “Zakłady bukmacherskie. Dlaczego warto założyć konta w kilku zakładach bukmacherskich?

Dodaj komentarz