Zakłady bukmacherskie. Metody płatności w zakładach bukmacherskich

Jak grać by wygrać? Zakłady bukmacherskie.

Dzięki obecności legalnych zakładów bukmacherskich w kraju, możliwe jest bezpieczne obstawianie bez wychodzenia z domu. Wystarczy założyć konto gracza, dokonać pełnej rejestracji i wpłacić depozyt na konto gracza, za który będziemy mogli obstawiać nasze kupony.

W przypadku gry za pośrednictwem sieci, kluczowy jest transfer pieniędzy pomiędzy graczem a zakładami bukmacherskimi. Wszystko musi być bezpieczne, a zarazem konieczna jest duża różnorodność metod płatności.

Jakie metody płatności dostępne są w zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie w Polsce udostępniają wszystkie najpopularniejsze metody płatności. Wśród nich koniecznie trzeba wymienić:

• Tradycyjny przelew bankowy
• Szybkie płatności online
• Karta kredytowa lub debetowa
• BLIK
• Paysafecard
• Wpłata w punkcie stacjonarnym

Tradycyjny przelew bankowy

Dość archaiczna, ale wciąż dostępna metoda wpłaty środków na konto gracza. Przelew możemy zlecić na tradycyjnym papierowym druczku w banku czy na poczcie. Uzupełniamy kwotę, nr konta czy dane odbiorcy. Warto pamiętać, że za tego typu przelew może zostać pobrana prowizja od transakcji.

Błyskawiczny przelew czy szybkie płatności online

Najpopularniejsza i najczęściej wybierana metoda to wpłaty depozytu. Mamy tutaj do wyboru dwie drogi.

Jedna to przelew online. Nie ma nic prostszego niż zrobienie przelewu online. Wpisujemy konto bukmachera do wpłat, kwotę i robimy przelew. Czy to za pomocą przeglądarki na komputerze, czy też aplikacji na smartfonie. Ten przelew dotrze do odbiorcy zgodnie z obowiązującymi w bankach sesjami przelewów.

Druga to skorzystanie z pośredników typu Tpay, Dotpay czy Przelewy 24, które wypełnią wszystko za nas. My jedynie musimy zalogować się na konto bankowe i potwierdzić błyskawiczny przelew. Ten przelew pojawi się u odbiorcy natychmiast, czyli max. po kilku minutach środki znajdą się na naszym koncie gracza.

Karta kredytowa lub debetowa

Polskie legalne zakłady bukmacherskie, przyjmują wpłaty depozytowe za pośrednictwem kart kredytowych czy debetowych. To bardzo bezpieczna i dość szybka metoda. Wystarczy w formularzu wpłaty wpisać dane: rodzaj karty (MasterCard czy VISA), numer karty, numer CVC oraz dane posiadacza karty. Za ten typ wpłaty nie są pobierane prowizje.

BLIK

Blik to stosunkowo nowa metoda płatności mobilnych. Jest to bardzo szybka i prosta forma wpłaty na konto. Po określeniu kwoty wpłaty i ustawieniu opcji płatności przez BLIK, wystarczy zalogować się na smartfonie to aplikacji bankowej i pobrać 6-cyfrowy kod, który wpiszemy w odpowiednim polu na stronie bukmachera. Jeszcze szybkie potwierdzenie tego w aplikacji i konto doładowane.

Paysafecard

To znany europejski dystrybutor płatności prepaid. Doładowanie konta przypomina trochę doładowanie telefonu na kartę. Wystarczy kupić kupon Paysafecard w wybranych punktach czy sklepach i wprowadzić kod na stronie bukmachera. Lista punktów, gdzie zakupimy kuponu:
https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Wpłata w punkcie stacjonarnym

Niektórzy bukmacherzy umożliwiają wpłatę na konto gracza poprzez wizytę w punkcie stacjonarnym i przekazanie gotówki pracownikowi punktu. Środki trafią na konto natychmiast i nie zostanie za to pobrana żadna opłata dodatkowa.

Szeroki wybór dostępnych bezpiecznych metod płatności, to obowiązek wśród współczesnych zakładów bukmacherskich. Ułatwiają one szybkie i bezproblemowe doładowanie konta gracza taką metodą, jaką jest mu najwygodniej. Gotówką, szybkim przelewem z komputera czy przez płatność mobilną.

1 komentarz w temacie “Zakłady bukmacherskie. Metody płatności w zakładach bukmacherskich

Dodaj komentarz